Ankara 2 No'lu Şube
![Bem-Bir-Sen Ankara 2 No'lu Şube Sincan Belediyesinde Görev yapan Mimar ve Mühendislerle Buluştu](https://bembirsen.org.tr/images/articles/large/03ec5e42-dc01-46e7-a61e-4b2be2a2a17c.jpg)
Bem-Bir-Sen Ankara 2 No'lu Şube Sincan Belediyesinde Görev yapan Mimar ve Mühendislerle Buluştu
Bem-Bir-Sen Ankara 2 No'lu Şube Başkanımız Fahri Kılıç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Sincan Belediyesinde görev yapan Mimar ve Mühendislerle bir araya geldi.
Bem-Bir-Sen Ankara 2 No'lu Şube Başkanımız Fahri Kılıç ve beraberindeki heyet Sincan teşkilatımızla gerçekleştirdikleri ziyarette, sendikal çalışmalar, yerel yönetim çalışanlarının özlük haklarına dair konuları ele aldılar.